НАСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ З ВИРОБНИЧОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ ДЛЯ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ (614, 614Б ГРУП ЗАОЧНОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ) ОСВІТНЬОГО СТУПЕНЯ «МАГІСТР» СПЕЦІАЛЬНОСТІ 016 СПЕЦІАЛЬНА ОСВІТА

17 лютого 2023 року відбулася настановча конференція з виробничої педагогічної практики для здобувачів вищої освіти 614 та 614б груп заочної форми навчання спеціальності 016 Спеціальна освіта.

В ході конференції керівник практики доцент кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Надія Голуб визначила мету та завдання виробничої педагогічної практики у закладах загальної середньої освіти. Керівник практики ознайомила здобувачів вищої освіти з особливостями проходження практики у навчально-реабілітаційних центрах та спеціальних школах у воєнний час.

Особлива увага була приділена фаховим компетентностям, якими мають оволодіти студенти-практиканти. Здобувачі вищої освіти детально були ознайомлені із змістовними модулями виробничої педагогічної практики, які визначали навчальну, методичну, виховну та дослідницьку діяльність студентів.

На завершення конференції керівник практики побажала студентам-практикантам успішного виконання завдань практики.