Настановча конференція з виробничої педагогічної практики для здобувачів I курсу ОС «Магістр»

На факультеті дошкільної та спеціальної освіти 19 квітня 2023 року відбулась настановча конференція з виробничої педагогічної практики, метою якої було ознайомлення здобувачів I курсу ОС «Магістр» (510з, 510аз групи заочної форми навчання), спеціальності: 012 Дошкільна освіта з особливостями проходження практики.

Групові керівники надали рекомендації щодо проходження практики в дистанційному режимі, окреслили завдання та особливості роботи студента-практиканта у закладах, що є базами практики.

Під час on-line зустрічі, проф. Іщенко Л. В. ознайомила з метою, завданнями, змістом практики та окреслила очікувані результати практики.

Доц. Підлипняк І. Ю. зосередила увагу здобувачів на особливостях оформлення робочої та звітної документації та на процедурі майбутнього захисту результатів виробничої практики в on-line форматі.