НАСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ З ВИРОБНИЧОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ ДЛЯ СТУДЕНТІВ І КУРСУ ЗАОЧНОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ

20.04.2023 року для студентів І курсу заочної форми навчання, ОС «Бакалавр», ОП «Дошкільна освіта» та ОС «Магістр», ОП «Дошкільна освіта» відбулася настановча конференція щодо проходження виробничої педагогічної практики з 01.05.2023р. по 26.05.2023р.

На конференції груповий керівник практики (501з групи) Підлипняк І.Ю. (к. пед. н., доц.) ознайомила з метою, завданнями, особливостями та процедурою проходження виробничої практики на посаді вихователя дітей дошкільного віку в ЗДО; а також окреслила масштаб та особливості роботи студента- практиканта у закладах дошкільної освіти, що виступають базою проходження практики.

Кравчук Н.П. (к. пед. н., доц. кафедри психології та педагогіки розвитку дитини) груповий керівник практики (503з групи) донесла до здобувачів мету та завдання практики відповідно до спеціальності підготовки, акцентувала увагу на вимогах щодо оформлення звітної документації, наголосила на необхідності виконання індивідуальних завдань практики.

Бутенко О.Г. (к. пед. н., доц.) груповий керівник практики (331з, 332з, 333з, 501з груп) звернула увагу на процедуру майбутнього захисту результатів практики, особливості складання індивідуального плану та оформлення щоденників педагогічної практики, ведення документації, попередила про можливі труднощі та зазначила очікувані результати практики.

Бажаємо студентам успішного проходження виробничої педагогічної практики.