Настановча конференція з виробничої педагогічної практики

24.02.2023 року на платформі Google Meet відбулася настановча конференція щодо проходження здобувачами вищої освіти 431, 432, 433 груп ОС «бакалавр» спеціальності 012 Дошкільна освіта виробничої педагогічної практики. Згідно з наказом здобувачі вищої освіти 431 групи будуть проходити практику в ДНЗ № 25 «Ягідка» та 432, 433 групи – в Уманській початковій школі №1 у дистанційній формі.

Керівники практики:

431 група – декан факультету, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри дошкільної освіти Попиченко С.С.

432, 433 група – доктор педагогічних наук, професор кафедри дошкільної освіти Гаврилюк С.М.

Керівники практики ознайомили здобувачів вищої освіти з метою і  змістом виробничої педагогічної практики, основними завданнями практики; що включають оволодіння  фаховими професійними компетентностями, якими повинні оволодіти майбутні фахівці. Також був проведений  інструктаж з безпеки життєдіяльності студентів.

Здобувачі вищої освіти детально були ознайомлені із змістовними модулями виробничої педагогічної практики, які включали навчальну, методичну, виховну та дослідницьку діяльність майбутніх фахівців.

На настановчій конференції обговорено низку питань, що стосуються особливостей дистанційного проходження виробничої педагогічної практики в закладах дошкільної освіти у воєнний час.

Керівники практики  побажали студентам  успішного проходження практики та творчого виконання поставлених завдань.