НАСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ З ПРАКТИКИ ДЛЯ СТУДЕНТІВ І КУРСУ 331, 332, 333 ГРУП СПЕЦІАЛЬНОСТІ 012 ДОШКІЛЬНА ОСВІТА

19 квітня 2021 року відбулась настановча конференція з практики для студентів І курсу 331, 332, 333 груп спеціальності 012 Дошкільна освіта.

У роботі конференції, на платформі Google Meet, керівник практики по факультету Дука Т. М. представила студентам керівника практики, повідомила терміни проходження та бази практики,  ознайомила з метою та програмою навчальної практики, наголосила на необхідності дотримання правил техніки безпеки та протиепідемічних заходів.

Керівник практики, Трофаїла Н. Д. висвітлила завдання практики, охарактеризувала вимоги до оформлення робочої та звітної документації, процедуру її подання на перевірку та особливості проведення захисту практики.