НАСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ З НАВЧАЛЬНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ ДЛЯ СТУДЕНТІВ І КУРСУ ДЕННОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ

Педагогічна практика є важливим етапом у системі фахової підготовки, першою ланкою професійного становлення майбутніх вихователів. У цей період закладаються основи майбутньої професійної діяльності, відбувається оволодіння педагогічною майстерністю, формуються професійні якості та зміцнюється інтерес до майбутньої професії.

11 квітня 2023 року відбулася конференція з навчальної педагогічної практики для студентів І курсу денної форми навчання, ОС «Молодший бакалавр» та ОС «Бакалавр», ОП «Дошкільна освіта». Здобувачі вищої освіти мали можливість отримати цінні настанови перед початком своєї практичної діяльності від групових керівників. А саме:

Авраменко О.О. (к. пед. н., доц.) ознайомила здобувачів вищої освіти з метою, завданнями практики та вимогами щодо оформлення звітної документації;

Мельникова О.М. (к. пед. н., доц.) акцентувала увагу на особливостях проходження практики  студентами та зазначила очікувані результати.

Бажаємо студентам першого курсу належним чином виконати програму практики, метою якої є забезпечення максимально продуктивної та цілісної підготовки студентів.