Настановча конференція щодо виробничої практики для здобувачів вищої освіти зі спеціальності 012 Дошкільна освіта (магістерський рівень) заочної форми навчання

21.11.2022 року деканом факультету дошкільної та спеціальної освіти Попиченко С. С. та доцентом кафедри дошкільної освіти Скрипник Н.І. була проведена настановча конференція щодо виробничої практики для здобувачів вищої освіти зі спеціальності 012 Дошкільна освіта (магістерський рівень) заочної форми навчання.

На конференції здобувачам було доведено до відому основну мету та завдання практики, а також обговорені всі види роботи та звітної документації, які необхідно підготувати практикантам.  Узгоджено  терміни та строки всіх етапів практики.

На завершення організатори побажала учасникам заходу творчості, успіху та мирного неба!