Настановча конференція до виробничої педагогічної практики зі спеціалізації

Виробнича педагогічна практика є невід’ємною частиною підготовки майбутнього фахівця у закладі вищої освіти.

Реалізуючи освітню програму Дошкільна освіта. Початкова освіта підготовки здобувачів вищої освіти другого (магістерського рівня), зі студентами 502 групи денної форми навчання було проведено настановчу конференцію до виробничої педагогічної практики зі спеціалізації.

У процесі зустрічі, яка була організована у дистанційному режимі на платформі Google Meet, здобувачі вищої освіти були ознайомлені зі специфікою проходження практики, її метою, завданнями та особливостями ведення робочої документації. Студентам було наголошено на обов’язковому дотриманні правил техніки безпеки, особливостях проходження практики під час воєнного стану.

Бажаємо студентам-практикантам здобути практичний досвід та отримати незабутні враження під час проходження виробничої педагогічної практики!