Настановча конференція для здобувачів вищої освіти 4 курсу (заочної форми навчання)

Для здобувачів вищої освіти факультету дошкільної та спеціальної освіти ОС «бакалавр», спеціальності 016 Спеціальна освіта, освітньої програми Спеціальна освіта, 425з групи заочної форми навчання, 11 вересня 2022 року відбулась настановча конференція на платформі Zoom, яку було організовано груповим керівником практики, доцентом кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Інною Бабій.

Інна Володимирівна ознайомила з завданнями виробничої практики, з особливостями організації та  проведення виробничої педагогічної практики.

Наголосила на необхідності вчасної подачі матеріалів практики та особливостях процедури захисту практики.

Учасники конференції взяли активну участь в обговоренні  питань щодо особливостей проведення виробничої практики та побажали успіхів у проходженні практики.

Отже, виробнича практика забезпечує формування фахових компетентностей якими повинен володіти студент: набуття досвіду застосування теоретичних знань у практичній діяльності; формування професійної позиції дефектолога (логопеда).