Новини, події, оголошення

НАСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ

   На факультеті дошкільної та спеціальної освіти 29 березня 2018 року відбулась настановча конференція, метою якої було забезпечення максимально продуктивної та цілісної підготовки студентів для проходження навчальної практики. Дана практика розрахована на студентів другого курсу.

   Заступник завідувача кафедри психології та педагогіки розвитку дитини з організації практичної підготовки канд. пед. наук, доцент Підлипняк І. Ю. довела до відома майбутнім студентам-практикантам мету та завдання практики, ознайомила з процедурою проходження практики. Особлива увага студентів була зорієнтована на особливості ведення робочої документації та на процедуру майбутнього захисту результатів практики.

   Усім академічним групам були представлені керівники практики, які зі свого боку детальніше проаналізували програму практики окремо зі своїми підгрупами.

   Зокрема Карнаух Л. П. (канд. пед. наук, доцент кафедри психології та педагогіки розвитку дитини), окреслила масштаб та особливості роботи студента-практиканта у закладах, які виступають базами практики, Дука Т. М. (канд. пед. наук, ст. викладач кафедри психології та педагогіки розвитку дитини)  попередила про можливі труднощі та зазначила очікувані результати практики.

   Особлива увага на конференції була приділена обговоренню техніки безпеки студентів-практикантів під час проходження практики.

   Бажаємо студентам належним чином виконати програму практики та отримати гарні враження від практичної діяльності!