НАШ ВИПУСКНИК АРТЕМ ШИМАНСЬКИЙ ПРАЦЮЄ ВИХОВАТЕЛЕМ У ДИТЯЧОМУ САДКУ

Випускник факультету дошкільної та спеціальної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Артем Шиманський ламає стереотипи і доводить, що вихователем може бути і чоловік.

Артем приїхав на навчання до УДПУ зі свого рідного села Сальник Хмільницького району Вінницької області у 2012 році, вступивши на факультет дошкільної та спеціальної освіти й обравши напрям підготовки Дошкільна освіта з додатковою спеціалізацією практична психологія.

За період навчання в університеті Артем Шиманський зарекомендував себе як ініціативний та наполегливий студент. Брав активну участь у студентських заходах та акціях різного спрямування. Був старанним в навчанні. Хлопець успішно керував студентським самоврядуванням упродовж двох навчальних років – однокурсники виявляли йому довіру й обирали студентським деканом.

В 2017 році Артем отримав диплом спеціаліста з відзнакою.

Факультет дошкільної та спеціальної освіти УДПУ став місцем зустрічі Артема з його дружиною Жанною. Ця молода студентська сім`я була взірцем для інших студентів університету.

Нині 23-річний молодий чоловік, працюючи вихователем, став для своїх маленьких вихованців солідним і поважним Артемом Олександровичем, з яким вони діляться своїми таємницями, прикрощами та радістю. Наш випускник уміло і самовіддано працює з дітьми, віддаючись роботі на повну.

Артем стверджує, що дошкільна освіта дала змогу не лише перетворити роботу в хобі, але й зустріти свою долю, що дуже важливо у житті людини. Зараз вони разом із дружиною ідуть по життю пліч-о-пліч, допомагаючи пізнавати світ малюкам.

Бажаємо молодому подружжю наших випускників успіхів у професійній діяльності, мудрості та терпіння, сил та творчого натхнення, слухняних вихованців, вдячних батьків та Божої ласки!