Новини, події, оголошення

МОЇ ВРАЖЕННЯ ВІД ФАКУЛЬТЕТУ

Усім відомо, що університет – місце, в якому людина отримує путівку в життя, де вона самореалізується і проявляє всі свої приховані резерви. Із стовідсотковою впевненістю можу завірити, що я зробила правильній вибір, адже педагогічний університет має все необхідне аби зробити людину щасливою та розумною. Як приємно, коли викладачі спілкуються з тобою на рівні. Що може бути краще ранкового аромату булочок із буфету та привітних посмішок викладачів?
Декан та викладацький колектив вкладають в нас частинку себе, сумлінно опікуються нами. Мені цікаво на парах і хочеться дізнаватися все більше. Дехто говорить, що в університеті важче ніж у школі, але я можу заперечити. Коли є бажання, цілеспрямованість, то ніякі труднощі не страшні.
Не одним навчанням наповнене студентське життя. В нас проводиться маса культурних заходів. Я вважаю, що кожен студент повинен приймати участь, а не тільки бути спостерігачем. Треба користуватися шансом та можливостями, проявляти себе, адже після університету на нас чекає доросле, зі своїми клопотами й труднощами життя.
Я повністю задоволена своїм рішенням вступу на факультет дошкільної та спеціальної освіти. Адже лише ми маємо змогу бути високоосвіченими людьми та творчо розвиненими особистостями.