МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ СТУДЕНТА – СВЯТО, ЩО ОБ’ЄДНУЄ ВСІХ СТУДЕНТІВ!!!

Студент – звучить гордо! Фраза «Мама – я студент!» лунає мільйони разів на різних мовах нашої планети. В ній звучать і гордість за себе сьогодні, і надії на своє майбутнє завтра.

В Україні День студента святкують двічі на рік – 17 листопада та 25 січня. саме цього дня студенти багатьох країн замість навчання просто відпочивають. Водночас свято об’єднує молодь, яка навчається у різних куточках світу.

День студента почали святкувати у Лондоні в 1941 році на міжнародній зустрічі студентів. Свято присвячене трагедії. У цей день в 1939 році нацисти заарештували і розстріляли лідерів чеського Союзу студентів. 1200 студентів були заарештовані і відправлені у концтабір в Заксенхаузені.

Дев’ятьох студентів і активістів студентського руху стратили без суду в застінках в’язниці в празькому районі Рузіне. За наказом Гітлера всі чеські вищі навчальні заклади були закриті до кінця війни. На честь цих подій на Всесвітньому конгресі студентів і був встановлений Міжнародний День студентів. В Україні День студента був призначений президентським указом в 1999 році.

Вітаємо вас із Міжнародним днем студентів – святом молодості!

Адже, студентські роки – це час інтелектуальної підготовки до дорослого життя, формування досвіду і розвиток духовності, можливість стати справжнім професіоналом і креативною особистістю, знайти надійних друзів і зустріти справжнє кохання.

Щиро зичимо всім міцного здоров’я, стійкого імунітету як до вірусу фізичного, так і до вірусу бездуховності!

Бажаємо успіхів у всіх починаннях, бути оригінальними і творчими, зберегти студентський запал на довгі роки, якнайкраще і плідно використати цей етап життя для реалізації ваших задумів!

Адміністрація факультету