МІЖНАРОДНА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ «УКРАЇНА і ПОЛЬЩА: МИНУЛЕ, СУЧАСНЕ, МАЙБУТНЄ»

У рамках Днів Польщі – 2018  22-23 травня в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини розпочала роботу Міжнародна наукова конференція «Україна і Польща: минуле, сучасне, майбутнє».  Напрямами роботи конференції були: історія та культура; освіта і виховання в епоху трансформації; соціально-економічні та політичні процеси.

Факультет дошкільної та спеціальної освіти теж долучився до окреслених напрямів на секційному засіданні, наскрізною темою якого є «Дошкільна та початкова освіта: досвід Польщі та виклики для України».

Цікавими та змістовними виявились виступи учасників конференції, зокрема:

Карнаух Л. П. «Особливості соціалізації старших дошкільників в умовах сучасності»;

П’ясецька Н. А. «Погляди Януша Корчака та Василя Сухомлинського на виховання здорової дитини»;

Бегас Л. Д. «Використання нетрадиційних технік у логокорекційній роботі з дітьми дошкільного віку»;

Бутенко О. Г. «Як уникнути викраденню дітей»;

Трофаїла Н. Д. «Сучасний погляд на проблему підготовки фахівців дошкільної освіти».

Дякуємо всім учасникам та бажаємо успіху, натхнення та плідної роботи!