Регіональний центр розвитку дитини "Дивосвіт"

Маленьким дітям про великого Тараса

Сьогодні вихованці Центру розвитку дітей «Дивосвіт» продовжили знайомство із творчістю Тараса Григоровича Шевченка.

Вихователь Кислинська Ірина Федорівна підготувала для дітей змістовну та цікаву бесіду про життя та творчість Тараса Григоровича Шевченка. Мета даного заняття допомогти дітям усвідомити світове значення творчості видатного поета. Викликати позитивний емоційний відгук на розгляд ілюстративного матеріалу. Виховувати шану та повагу до творчості та життєвого шляху Т.Г. Шевченка.

Вихованці із задоволенням приймали участь у занятті. Декламували вірш «Садок вишневий коло хати» та за його мотивами створили малюнок.

Минають віки, стираються написи на камені, тліють книги, руйнуються будівлі, але слово Шевченка – живе і вічне. Поезія Шевченка відкриває дітям та дорослим красу рідної мови, природи, сповнює їхні серця любов’ю до Батьківщини, прилучає до духовної та художньої культури нашого народу.