Кваліфікаційний екзамен для здобувачів вищої освіти освітнього ступеня «Молодший бакалавр»

10 червня 2021 року на факультеті дошкільної та спеціальної освіти було проведено кваліфікаційний екзамен для здобувачів вищої освіти освітнього ступеня «Молодший бакалавр» денної форми навчання, спеціальності: 012 Дошкільна освіта, освітньої програми: Дошкільна освіта у режимі Video Conferencing за допомогою платформи Google Meet.

Перед початком екзамену голова екзаменаційної комісії кандидат педагогічних наук, доцент Дука Т.М. зробила перекличку, під час якої випускники пройшли ідентифікацію.
Потім секретар екзаменаційної комісії Журавко Т.В. покроково ознайомила студентів з особливостями складанням дистанційного випускного екзамену.
Члени комісії декан факультету дошкільної та спеціальної освіти, кандидат педагогічних наук, доцент Попиченко С.С., кандидат педагогічних наук, доцент Авраменко О.О. та кандидат педагогічних наук, доцент Залізняк А.М. бажають випускникам успіхів у складанні випускної атестації!