Курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників на тему: “Корекційно-розвиткові технології у роботі логопеда”

Успішно завершились низка курсів підвищення кваліфікації педагогічних працівників (у сфері післядипломної освіти) зі спеціальності 016 Спеціальна освіта на тему “Корекційно-розвиткові технології у роботі логопеда”.

Курси проводили кандидат педагогічних наук, доцент кафедри спеціальної освіти Бабій Інна Володимирівна та викладач-стажист кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Цибулько Анна Олександрівна.

Цей інтенсивний навчальний період, що тривав (з 20.11 по 24.11, з 27.11 по 1.12 та з 4.12 по 8.12), був наповнений плідними дискусіями, практичними вправами та новими знаннями, які наші учасники готові впроваджувати у своїй професійній діяльності.

На протязі курсів, лектори поділилися передовими методиками у сфері корекційно-розвивальної роботи з дітьми усіх вікових груп. Учасники мали змогу ознайомитися з сучасними тенденціями у логопедії, дізнатися про нові методики вивчення та корекції мовленнєвих порушень, а також отримати практичні навички для роботи зі своїми клієнтами.

Ми щиро дякуємо всім учасникам за активну участь та зацікавленість у наших курсах. Впевнені, що нові отримані знання та практичні навички стануть вам в пригоді у вашій професійній діяльності. Бажаємо вам подальших успіхів у роботі та чекаємо на подальшу співпрацю.