Новини, події, оголошення

Курси підвищення кваліфікації

Підвищення кваліфікації педагогів спрямоване на розвиток семи компетентностей, а саме: професійно-педагогічної, соціально-громадянської, загальнокультурної, психологічно-фасилітивної, мовно-комунікативної, підприємницької та інформаційно-цифрової. Таке всеохоплення компетентностей свідчить про те, що сучасні курси спрямовані не лише на вдосконалення професійної майстерності педагога, а й на покращення умінь та навичок з тих галузей знань, які є дотичними до діяльності будь-якого педагога.

01 квітня 2022 р. викладачі факультету дошкільної та спеціальної освіти долучилися до проходження курсів підвищення кваліфікації зі спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки, напрям: Інноваційні технології у професійній діяльності викладача.

Ісаченко Вікторія Павлівна  доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи, відповідальна за курси підвищення кваліфікації ознайомила учасників з основними завданнями курсів підвищення кваліфікації.

Гагарін Микола Іванович професор кафедри педагогіки та освітнього менеджменту провів заняття на тему: «Моніторинг та діагностика освітньої діяльності», обговорили систему внутрішнього забезпечення якості освітньої діяльності в ЗВО.

Метою курсів є аналіз форм та засобів навчання під час підвищення кваліфікації сучасного педагога, які сприяють його фаховому зростанню та побудові власної траєкторії освіти впродовж життя.