КРУГЛИЙ СТІЛ “З УКРАЇНОЮ В СЕРЦІ”

22 січня 2020 року – День Соборності України. З нагоди державного свята на факультеті дошкільної та спеціальної освіти було проведено круглий стіл “З Україною в серці”.

Учасники даного заходу обговорили історичні аспекти подій 1919 року на теренах України. Акцентували увагу на актуальності формування національної свідомості у дітей і молоді та переглянули д/ф “Символи нашої волі’.

Миколайко Ірина Георгіївна розповіла про історичні події, провела цікаву вікторину “Чи знаєте Ви, що?..”
На завершення усі присутні привітали один одного зі святом та створили традиційний “Живий ланцюг єднання”

Ми всі одна сім’я,
Єдина ми родина,
Мільйони різних -“я”,
А разом – Україна.

Після проведення круглого столу, викладачі факультету взяли участь у мітингу до Дня Соборності та відкриття інформаційного стенду пам’яті загиблих воїнів АТО.