Круглий стіл на тему: «Педагогічна практика як одна із умов формування професійного самовизначення студентів спеціальності 016 Спеціальна освіта»

14 квітня 2022 року відбулася онлайн зустріч учасників круглого столу на тему: «Педагогічна практика як одна із умов формування професійного самовизначення студентів спеціальності 016 Спеціальна освіта».

Важливим моментом у професійному становленні майбутніх педагогів на етапі здобуття вищої освіти є проходження педагогічної практики.

Професійне самовизначення майбутнього педагога у процесі педагогічної практики представляє собою процес входження у професію, який приводить до професійного і особистісного росту студента, до готовності майбутнього педагога до наукової і професійно-педагогічної діяльності.

На засіданні відбулося обговорення основних аспектів проведення практик (навчальної, виробничої)  в умовах військового стану.

Кандидат педагогічних наук, доцент,  відповідальна за практику на кафедрі спеціальної та інлюзивної освіти Білан В.А. ознайомила всіх присутніх з організацією практики, адаптацією завдань та із зразками оформлення документації.

Всі бажаючі задавали питання та надавали пропозиції із покращення організації практики у військовий час.