Новини, події, оголошення

Краще один раз побачити, ніж сто разів почути

Про такі дива світу, як уманський парк “Софіївка”, кажуть: ”Краще один раз побачити, ніж сто разів почути”. Так студенти І курсу 3 групи факультету дошкільної та корекційної освіти разом з куратором Карнаух Лесею Петрівною відвідали Національний дендрологічний парк “Софїївка”.  Він славиться не лише своєю красою, а й пам’ятками архітектури, численними легендами та загадковими історіями, які досліджують і до сьогодні.

J

Ніщо не може зрівнятись з цією красою природи, овіяною історією кохання між графом Станіславом Потоцьким та його коханою дружиною мудрою Софією. Студенти із задоволенням гуляли парком, слухали неймовірно цікаву та романтичну історію його створення.

J

Саме такі заходи, які спрямовані та розвиток студента як особистості, розвивають пізнавальні якості майбутніх педагогів, формують екологічну культуру та любов до прекрасного. Усі студенти залишились задоволеними прогулянкою, отримали багато приємних вражень та поповнили свій багаж знань цікавими та повчальними  історіями про “Софіївку.”