ІННОВАЦІЙНІ ПЕДАГОГІЧНІ ТЕХНОЛОГІЇ – В ДІЇ

Факультет дошкільної та спеціальної освіти

Кафедра дошкільної освіти

ІННОВАЦІЙНІ ПЕДАГОГІЧНІ ТЕХНОЛОГІЇ – В ДІЇ

12. 09. 2018 року заслужений майстер народної творчості України, доцент кафедри дошкільної освіти Олена Поліщук  провела лекцію із курсу “Основи образотворчого мистецтва з методикою керівництва” на тему “Види і жанри образотворчого мистецтва як джерело змісту образотворчої діяльності дошкільників”  за участю старшого наукового співробітника Уманського художнього музею Валентини Коробань.

Студенти мали можливість ознайомитися із зразками архітектури, скульптури, різними жанрами живопису – портретний, пейзажний, натюрморт, а також із окремими видами декоративно-прикладного мистецтва.

Такий підхід до розкриття змісту проблеми сприяв розширенню спектру професійних компетенцій студентів щодо організації та керівництва різними видами образотворчого мистецтва дітей дошкільного віку, розвитку їхніх художньо-творчих здібностей.