На базі Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка було проведено
І Всеукраїнський науково-практичний форум студентів “Розвиток спеціальної освіти: студентський формат”.

Від факультету дошкільної та спеціальної освіти участь брали студенти  ІІІ курсу Глеваська Софія та Угренович Марина.

Формат форуму був досить цікавим, а програма – насиченою. Студенти мали змогу ознайомитися з дослідженнями в галузі спеціальної освіти, які проводилися в різних вищих навчальних закладах України та за кордону. Програмою форуму було передбачено обговорення актуальних проблеми розвитку спеціальної освіти, де студенти виявили власну обізнаність у актуальних проблемах спеціальної освіти.

Окрім наукового досвіду учасники форуму мали можливість відвідати Історико-архітектурні комплекси “Хотинська фортеця”, “Кам’янець-Подільська фортеця” та прогулятися вулицями “старих міст”.