ГРАНДІОЗНИЙ УСПІХ ПРЕМ’ЄРИ СТУДЕНТСЬКОГО НАРОДНОГО ТЕАТРУ ДРАМИ ТА КОМЕДІЇ УДПУ

Грандіозний успіх отримала прем’єра вистави студентського народного театру драми та комедії УДПУ — лауреата Всеукраїнських та Міжнародного конкурсів. Вчора театр виступив із показом вистави Ореста Огородника «Останній гречкосій».

Це було надзвичайно! Неймовірна гра акторів та сюжет наштовхували на роздуми про родинні цінності та відданість своїй землі. Цікаве майже 1,5-годинне дійство так захопило, що промайнуло немов кілька хвилин.

Глядачі діляться враженнями: «Було море емоцій, навіть сльози, від переживань весь час по шкірі бігали мурашки. Любимо акторів нашого студентського театру за блиск в їх очах, за близькість, бо ж знаємо кожного!»; «Вражень – море. Чудова акторська гра – за час вистави встигаєш закохатися мало не в кожного актора А, ще встигаєш і сам побувати ним»; «Ця вистава не схожа на інші. Тут є щось таке, що робить її оригінальною і цінною для перегляду»; «Дуже сильна! Виставу однозначно варто побачити! Поглянути і задуматись.»

Ролі виконували студенти різних факультетів університету: Михайло – Євгеній Гуменюк, Оксана – Валерія Салій, Дмитро – Ігор Зелінський, Наталка – Наталія Алексеева, Річард – Руслан Мамалиґа, Галя – Анастасія Рижавська, Зеник – Олександр Андронік, Едік – Богдан Марусенко, Сергій – Максим Турчинский, Аристарх Шиманович – Владислав Коровко, ветлікар – Марія Діденко, Льоля – Анастасія Наконечна, слідчий – Андрій Варивода, Вазгєн – Микола Артеменко. Дарма, що студенти, вони грали як професіонали. Їм аплодували стоячи.

Гра акторів, голоси, вимова, одяг — все було органічне, доречне. Художньому керівнику театру, режисеру-постановнику Наталії Алексеевій вдалося наповнити видовище особливим духом, глибоким змістом і емоційним навантаженням. До речі, це була перша прем’єрна робота Наталії Дмитрівни після присвоєння їй почесного звання «Заслужений працівник культури України». Слід відзначити також старання звукорежисера Олега Гончара.

Студентський театр діє при факультеті початкової освіти, тому привітати керівника та акторів із прем’єрою прийшов декан факультету Борис Якимчук, який подякував за отримані емоції, за творчу працю.

На виставі було багато молоді, що прийшла побачити саме театральну виставу, а не в кіно, і це можна вважати позитивною тенденцією. Молодь дає життя театру.