Екзаменаційна комісія спеціальності: 012 Дошкільна освіта розпочала підготовку до проведення державних іспитів для студентів випускних курсів ОС «Бакалавр» та «Молодший бакалавр»

На факультеті дошкільної та спеціальної освіти екзаменаційна комісія спеціальності: 012 Дошкільна освіта розпочала підготовку до проведення державних іспитів для студентів випускних курсів ОС «Бакалавр» та «Молодший бакалавр».

На предметних консультаціях було зазначено основні питання, які включено до державного іспиту. Відповідно до вказаного переліку питань в тезисній формі розглянуто лекційний та практичний матеріал, разом зі студентами було розв’язано орієнтовні приклади тестових завдань.

На завершення консультації надано вичерпні відповіді на питання студентів стосовно процедури проведення іспиту.