Новини, події, оголошення

Дистанційний курс “Швидке читання та запам’ятовування”

Курс швидкого читання стане у нагоді для тих, хто бажає досягти успіху та відчути результати у своїй діяльності. Згадайте, як іноді ви довго працюєте з текстом книги або проектом, який «необхідно було завершити ще вчора»?Усе це пов’язано з індивідуальними особливостями кожного з нас, але ще більшою мірою від неправильного або нераціонального використання своїх особливостей. Наприклад, що вам відомо про методи ефективного запам’ятовування? А про техніку швидкого читання?

Пропонуємо вам ознайомитися з дистанційним курсом «Швидке читання і запам’ятовування». У ньому методика швидкого читання розкладена на спеціальні практичні вправи і вам не доведеться щось домислювати. Працюючи над практикумом курсу та консультуючись з вашим особистим викладачем ви досягнете найкращих результатів.

Курс швидкого читання включає 16 уроків і додаток на CD-диску. Матеріал подано з використанням наочних таблиць і прикладів, тому сприймається легко. Завантажте прямо зараз безкоштовний пробний урок курсу «Швидке читання і запам’ятовування» і переконайтеся, що ці знання будуть корисними вам у майбутньому.

Завантажити безкоштовний пробний урок курсу>>>