ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРУ

23 листопада, в Україні відзначається День пам’яті жертв голодоморів 1932-33 рр. У ХХ сторіччі українці пережили три голодомори: 1921-1923, 1932-1933 і голод 1946-1947 років.

Вшанувати пам’ять невинних жертв – це той мінімум, який ми, сучасні українці, маємо зробити не стільки для мільйонів загиблих, а, скоріше, задля наших дітей, які повинні завжди пам’ятати про ті страшні часи й робити все, щоб подібне ніколи не повторилося.

20 листопада, для студентів  факультету дошкільної та спеціальної освіти, кандидатом історичних наук, старшим викладачем, Опацьким І.Ю. була проведена відкрита лекція про голодомор із можливістю поставити запитання.

Хай пам’ять про всіх невинно убієнних згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі.

Бажаю, щоб на столі українців завжди був хліб і до хліба, щоб ніколи у наших дітей не бачити голодних очей, щоб дитинство їх було щасливим і ситим, щоб наші люди завжди мали достаток, а держава була могутньою, процвітаючою і з високим рівнем добробуту.

І хай оберігає нас Господь від будь-якого лиха.