ДЕНЬ ДОШКІЛЛЯ НА ФАКУЛЬТЕТІ ДОШКІЛЬНОЇ ТА СПЕЦІАЛЬНОЇ ОСВІТИ

Напередодні особливого дня, факультет дошкільної та спеціальної освіти щиро вітає студентів факультету, вихователів, всіх дошкільних працівників із професійним святом  ДНЕМ ДОШКІЛЛЯ, яке відзначають в Україні 25 вересня в цьому році. Але зазвичай воно припадає в останню неділю вересня.

Бути вихователем – високе покликання і глибока повага. Від професіоналізму, терпіння і мудрості наших вихователів, уваги до унікального і своєрідного внутрішнього світу дитини, залежить те найдорожче, що у нас є – наше життя і наша надія.

23 вересня на факультеті дошкільної та спеціальної освіти  відзначали День Дошкілля, он лайн.

Учасниками заходу були: науково-педагогічні працівники, здобувачі вищої освіти факультету дошкільної та спеціальної освіти, слухачі курсів підвищення кваліфікації факультету, Дошкільні навчальні заклади ясла-садки комбінованого типу №№ 5, 9, 12, 15, 25, 28, 30, Початкова школа № 1 м. Умані, Комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр» Уманської міської ради, Центр розвитку дитини «Дивосвіт», Дошкільний навчальний заклад № 632 Печерського  району м. Києва, Кодимський заклад дошкільної освіти Одеської області, Криворізький державний педагогічний університет, Комунальний навчальний заклад «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради», Вища школа безпеки міста Познань.

З вітальним словом до учасників виступила декан факультету дошкільної та спеціальної освіти, кандидат педагогічних наук, доцент Попиченко Світлана Сергіївна.

До вітань доєднались доктор педагогічних наук, професор  Іщенко Людмила Валентинівна;

доктор педагогічних наук, професор Семчук Світлана Іванівна;

кандидат педагогічних наук, доцент Лемещук Марина Анатоліївна;

заслужений майстр творчості України, кандидат педагогічних наук Поліщук Олена Василівна;

доктор педагогічних наук, професор  Андрющенко Тетяна Костянтинівна;

доктор педагогічних наук, професор Кушнір Валентина Миколаївна;

завідувач ЗДО ясла-садок комбінованого типу №12 м. Умані Ващенко Алла Володимирівна;

старший викладач кафедри дошкільної освіти  Криворізького державного педагогічного університету Чулошнікова Марина Олександрівна;

методист Регіонального центру розвитку дитини «Дивосвіт» Вознюк Наталія Дмитрівна;

кандидат педагогічних наук, директор Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсного центру» Уманської міської ради Бевзюк Марина Сергіївна, а також студенти першого курсу.

У ході перегляду презентації учасники зібрання познайомилися з історією та перспективами розвитку факультету, матеріально-навчальною базою, науково-дослідницькою роботою та педагогічним колективом (7 докторів педагогічних наук, 25 кандидатів педагогічних наук, 4 викладачі, які складають кадровий потенціал трьох кафедр факультету).

Сучасний стан розвитку факультету віддзеркалює складні суспільні процеси, що відбуваються в України у воєнний час. Ми продовжуємо працювати заради професійного становлення нашої молоді  та шануємо тих, хто сьогодні виборює право українців на майбутнє в незалежній Україні.

З вдячністю та шаною схиляємо голову перед героїчним подвигом  та відданістю Батьківщині полеглих у  війні учасники заходу вшанувати пам`ять загиблих хвилиною мовчання.

Хочемо привітати ще раз з Днем вихователя і подякувати вам за вашу  працю. Бажаємо Вам невичерпного джерела сил, здоров’я, натхнення і творчості! Щастя, миру, тепла, достатку вашим родинам! Нехай наші діти дарують Вам тільки позитивні емоції, заряджаючи вас молодістю і енергією.