Перейти до вмісту
Уже стало доброю традицією у нашій факультетській сім’ї проводити свято першокурсника. Не була порушена традиція і цього року – 8 листопада святкова зала була знову заповнена, адже це найочікуваніша подія року – презентація груп студентів першого курсу.
![](https://fdo.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2018/11/DSC_0610-600x198.jpg)
![](https://fdo.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2018/11/DSC_0455-600x400.jpg)
![](https://fdo.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2018/11/DSC_0453-600x400.jpg)
![](https://fdo.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2018/11/DSC_0578-600x400.jpg)
На святковому концерті «Дебют першокурсника» студенти демонстрували свої здібності та таланти.
![](https://fdo.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2018/11/DSC_0527-600x400.jpg)
![](https://fdo.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2018/11/DSC_0503-600x400.jpg)
![](https://fdo.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2018/11/DSC_0405-600x400.jpg)
![](https://fdo.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2018/11/DSC_0381-600x400.jpg)
Виступи студентів були надзвичайно цікавими та креативними. Першокурсники постаралися і підготували яскраві, вражаючі номери з піснями та танцями, авторськими відеосюжетами, інструментальними композиціями, оригінальними сценічними рішеннями.
![](https://fdo.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2018/11/DSC_0593-600x400.jpg)
![](https://fdo.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2018/11/DSC_0598-600x400.jpg)
![](https://fdo.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2018/11/DSC_0451-600x400.jpg)