ВИХОВНИЙ ЗАХІД: ШКІДЛИВІ ЗВИЧКИ – ШЛЯХ У БЕЗОДНЮ

      8 листопада 2018 року відбувся виховний захід на тему «Шкідливі звички – шлях у безодню», який провели Карнаух Леся Петрівна та Авраменко Оксана Олександрівна.

      Сьогодні особливо гостро стоїть проблема виховання здорової молоді. Ми добре знаємо, що здоров’я найбільша людська цінність, яку, на жаль, багато людей починають цінувати та берегти, вже втративши значну частину цього скарбу. Без здоров’я немає щастя.

      Студенти виступали з презентаціями про те, що шкідливі звички дезорганізують людину, послаблюють її волю, знижують працездатність, порушують здоров’я і скорочують тривалість життя. Ці звички завдають безліч страждань людині.

Не пробував курити – не кури!
Тих, хто не курить люди поважають.
А тим, хто курить завжди говори –
Нехай здоровим буть тобі не заважають.
Цигарка – ворог для твоїх думок,
Зруйнує все в тобі – і навіть мрії.
Вона призводить до тяжких хвороб
І на майбутнє не дає надії.
Сам не кури і друзів відмовляй,
Нехай вони забудуть згубну звичку.
І все життя ти просто пам’ятай –
Прекрасне не в цигарці й запальничці!

      Кожна людина має свободу вибору. Кожен сам вирішує, курити чи не курити, зміцнювати своє здоров’я фізичними вправами чи рости слабаком. Проте правильний вибір може зробити тільки той, хто вже здатний відповідати за свою поведінку, за своє здоров’я та за своє майбутнє взагалі». А що таке здоров’я? Здоров’я – найбільше багатство. Погляньте на це прислів’я: «Бережи одяг, доки новий, а здоров’я – доки молодий». Правильно робить той, хто розумно виконує правила поведінки), а якими слід жити в суспільстві.

      Пам’ятайте,  що рости здоровими і сильними вам допоможуть уроки фізкультури, заняття у спортивних секціях, ігри на свіжому повітрі а найбільше – здоровий спосіб життя.

Ми народились, щоб жити і рости

Щоб будувати життя нове собі

Для цього ми не палимо й не п’єм

І все найкраще ми собі берем

Тож треба взять собі до тями:

Здоров’я й радість це добро!

Усе залежить лиш од нас із вами

Здорові ми – здоровий весь народ!

 

 

Друк