БІНАРНЕ ЗАНЯТТЯ НА БАЗІ НАВЧАЛЬНО-РЕАБІЛІТАЦІЙНОГО ЦЕНТРУ

На факультеті дошкільної та спеціальної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини вже стало традицією проводити практичні заняття на базах навчально-реабілітаційних центрів міста Умані.

У КЗ «Обласний міжрегіональний центр соціально-психологічної реабілітації», очільником якого є Бурська Наталія Валеріївна, створені всі умови для навчання та реабілітації дітей дошкільного та шкільного віку.

З навчальної дисципліни «Організація діяльності реабілітаційних закладів» було проведено бінарне заняття на тему: «Модель навчально-реабілітаційного центру» викладачем кафедри спеціальної освіти Колісник Л.В. та методистом-вихователем центру Мельник Г.Б.

Студенти мали змогу практично ознайомитись зі структурою та режимом функціонуванням навчально-реабілітаційного центру, організацією навчально-виховного та реабілітаційного процессу; озброїтись інноваційними методами роботи з дітьми.