29 вересня у онлайн-форматі на платформі Google Meet для здобувачів вищої освіти факультету дошкільної та спеціальної освіти відбулася зустріч із завідувачем бібліотеки Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, кандидатом філологічних наук, доцентом Григоренко Тетяною Володимирівною на тему «Бібліотечно-бібліографічна лекція: історія розвитку та сучасні вимоги дотримання академічної доброчесності».

Мета заходу – формування інформаційно-бібліографічних навичок та культури академічної доброчесності. Під час зустрічі розглядалися питання: історія бібліотеки, фонди бібліотеки, організація обслуговування користувачів, екскурсія електронною бібліотекою, права та обов’язки користувачів, бібліотечні послуги, бібліографічний опис документа, правила складання бібліографічного списку до наукових робіт, нормативно-правова документація з питань академічної доброчесності, понятійний апарат, компетенції учасників освітнього процесу з дотримання академічної доброчесності, відповідальність за порушення, тощо.

Здобувачам було корисно та цікаво ознайомитися з інформацією.