АНДРІЇВСЬКІ ВЕЧОРНИЦІ НА ФАКУЛЬТЕТІ ДОШКІЛЬНОЇ ТА СПЕЦІАЛЬНОЇ ОСВІТИ

Андріївські вечорниці – одна з найцікавіших українських традицій, що крізь віки дійшла до нашого часу. Кожного з нас цікавить наше майбутнє. А особливо дівчат. Коли вийдеш заміж? Яким буде чоловік? Чи буде шлюб щасливим? Ці питання є улюбленими на дівочих посиденьках.

Напередодні Андрія, студенти факультету дошкільної та спеціальної освіти відтворили обряд проведення українських вечорниць, під час якого звучали веселі пісні, ворожили на долю  та багато інших забав, що є традиційними для святкування.

Гості свята мали можливість поринути у давні часи.

Веселі жарти, забави з Калитою, частування смаколиками, співи – усе це об’єднало учасників і гостей в єдину родину, адже брали участь у цьому обряді із задоволенням студенти і викладачі. На завершення смачну калиту ділили між гостями і учасниками дійства.

На святі панували гарний настрій та неповторна атмосфера. Яскраве дійство відкрило перед учасниками та гостями дотепність, мудрість, гумор та щедрість талановитого українського народу, красу його традицій і обрядів.

Проте, варто пам’ятати, що до результатів Андріївських ворожінь треба ставитися з почуттям гумору, адже доля – це те, що створюємо ми самі.