АБІТУРІЄНТИ ОБИРАЮТЬ УДПУ ІМЕНІ ПАВЛА ТИЧИНИ

В Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини в розпалі вступна кампанія. Абітурієнти активно щодня подають заяви та документи на різні освітні програми. Географія набору 2017 року доволі широка: окрім Черкаської області, до університету приїжджають вступники із Одеської, Кіровоградської, Вінницької, Київської так ін. областей.

Цього року вступників, що завітали до приймальної комісії, чимало, хоч заяви й документи на вступ до бакалаврату подаються в електронному вигляді. Хтось із абітурієнтів вирішив скористатися допомогою фахівців інформаційно-консультаційного центру, дехто бажає особисто подивитися, в яких умовах навчатиметься, хтось бажає скористатися спеціальними правами щодо участі в конкурсному відборі. Немало й таких абітурієнтів, що вступають на базі дипломів молодшого спеціаліста та бакалавра.

За словами вступників, Уманський державний педагогічний університет вони обирають тому, що тут можна здобути якісну освіту, пропонується великий вибір спеціальностей та спеціалізацій, є можливість проходити практику та паралельно навчатися за кордоном. Не менш важливим фактором є і той, що майбутні першокурсники мають знайомих серед наших студентів, які задоволені навчанням в УДПУ і рекомендують його для своїх друзів.

Приємно також відзначити, що абітурієнти задоволені тим, як гостинно й привітноїх зустрічають в Уманському педагогічному університеті. Кожному, хто завітав до приймальної комісію, приділяють належну увагу, надають вичерпну інформацію про вступ, освітні програми, умови навчання тощо.