СЕМІНАР КЕРІВНИКІВ ЗАКЛАДІВ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ “РОЛЬ ПСИХОЛОГІЧНОГО КЛІМАТУ В ЗАБЕЗПЕЧЕННІ ЕФЕКТИВНОГО УПРАВЛІННЯ ОСВІТНІМИ ОРГАНІЗАЦІЯМИ”

24 квітня 2018 року викладачі факультету взяли участь у семінарі керівників закладів дошкільної освіти “Роль психологічного клімату в забезпеченні ефективного управління освітніми організаціями”.

Доктор педагогічних наук, професор кафедри дошкільної освіти Гаврилюк С. М. обгрунтувала важливість впливу психологічного клімату в освітніх організаціях та ефективність управління.

Зацікавленість в учасників семінару викликав виступ доктора педагогічних наук, професора кафедри дошкільної Кушнір В. М., вписвячений сучасним технологіям педагогічного спілкування. Мова йшла про правила конструктивної критики, техніку спілкування “Я-повідомлення”.

Викладач кафедри спеціальної освіти Дичок Т. П. провела майстер-клас “Піскотерапія у роботі з педагогами ЗДО”.

Співпраця науковців факультету з управлінцями дошкільної освіти вкрай важлива і плідна.