МАЙСТЕР-КЛАСИ “ЧАРІВНА СІЛЬ”
З 3 по 5 січня у місті Черкаси в Центрі розвитку сім’ї «I’M family» викладачем кафедри спеціальної освіти Дичок Таїсією була проведена серія майстер-класів під загальною темою «Чарівна сіль».
![](https://fdo.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2018/01/received_271621923367943-600x450.jpeg)
![](https://fdo.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2018/01/received_271621893367946-600x450.jpeg)
![](https://fdo.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2018/01/received_271621926701276-600x450.jpeg)
![](https://fdo.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2018/01/received_271621890034613-600x450.jpeg)
Маленькі черкащани мали змогу самостійно фарбувати сіль різними техніками, створити унікальну пляшечку з кольоровою сіллю, а також виготовити картину з використанням кольорової солі в техніці аплікація.
![](https://fdo.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2018/01/received_271621930034609-600x450.jpeg)
![](https://fdo.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2018/01/received_271621950034607-600x450.jpeg)
![](https://fdo.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2018/01/received_271621953367940-600x450.jpeg)
![](https://fdo.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2018/01/received_271621960034606-600x450.jpeg)
![](https://fdo.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2018/01/received_271621963367939-600x450.jpeg)
![](https://fdo.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2018/01/received_271621976701271-600x450.jpeg)
Такі саморобки послужать учасникам майстер-класів чудовою прикрасою для дитячої кімнати або стати відмінним подарунком до свят для родичів чи друзів.