Регіональний центр розвитку дитини "Дивосвіт"

Подорож у країну Здоров’я і Спорту

Одним із пріоритетних напрямків Центру розвитку дітей «Дивосвіт» є фізичне виховання дітей. Воно спрямовується на охорону та зміцнення здоров’я, підвищення опірності й захисних сил дитячого організму, поліпшення його працездатності, своєчасне формування у малюків життєво важливих рухових умінь та навичок, розвиток фізичних якостей.

Робота нашого закладу в цілому спрямовується на підтримку, збереження та розвиток здорового способу життя вихованців.

У дошкільному дитинстві закладаються основи здоров´я, виховуються основні риси особистості людини. Тому сім’я та  вихователі Центру розвитку дітей «Дивосвіт»  створюють сприятливі умови для оптимального фізичного розвитку дитини, отримання знань про людський організм, опанування санітарно-гігієнічних навичок. Дитина повинна поступово вчитися бути творцем досконалості свого тіла та здоров´я.