Практична підготовка

Проміжна конференція з виробничої педагогічної (діагностично-корекційної) практики здобувачів вищої освіти І курсу 334з групи ОС «Бакалавр» заочної форми навчання спеціальності 016 Спеціальна освіта.

29 лютого 2024 року відбулась проміжна конференція із студентами заочної форми навчання (334з групи) що проходять виробничу педагогічну (діагностично – корекційну) практику.

Зустріч була проведена з метою обміну досвідом між студентами щодо виконання практичних завдань та отримання зворотного зв’язку від керівника практики – викладача-стажиста Цибулько А. О.

Під час зустрічі студенти демонстрували фрагменти занять та матеріали, за допомогою яких можна вирішити ті, чи інші корекційні завдання.

У ході конференції обговорили виявлені проблеми, з якими студенти зіткнулися під час практики та скорегували план подальшої роботи на основі отриманого зворотного зв’язку.