Майстер клас з виготовлення новорічної іграшки

Всі ми з нетерпінням очікуємо улюблене свято — Новий рік. Звичайно ж, головна прикраса цієї події — новорічна ялинка. Кожен намагається прикрасити зелену красуню яскраво та оригінально.

Останнім часом набирають популярності та дуже цінуються вироби, зроблені своїми руками.
12 грудня 2023 року студенти факультету дошкільної та спеціальної освіти прийняли участь в майстер-класі з виготовлення новорічної іграшки, під час якого кожен створив власну іграшку з фоамірану, який проводила студентка 1 курсу Суслова Лілія.
Саморобні іграшки несуть в собі багато позитивних емоцій, адже кожна з них пам’ятає дотик руки майстра.

Ми бажаємо Вам ніколи не забувати яскраві емоції, почуття радості та позитиву! Щасливого Нового року!