Звітна конференція з навчальної педагогічної практики студентів 211 групи денної форми навчання ОПП “Дошкільна освіта”

Вагома роль у підготовці  бакалаврів відводиться практиці, яка дає можливість не лише апробувати теоретичні знання, а й дозволяє створити цілісне уявлення про сутність та специфіку майбутньої професії, освоїти норми етичної поведінки.

29 листопада 2023  року відбувся захист навчальної педагогічної практики здобувачів вищої освіти 211 групи денної форми навчання, які навчаються за освітньо-професійною програмою «Дошкільна освіта».

Керівник практики – Трофаїла Наталія Дмитрівна,  кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри психології та педагогіки розвитку дитини.

Здобувачі вищої освіти проходили навчальну практику на базі Початкової школи № 1 м. Умань та за місцем проживання.

Здобувачі освіти звітували про виконані завдання під час проходження практики, розповідали про участь у різних режимних процесах.

На захисті здобувачі освіти обмінювалися набутим досвідом роботи під час проходження практики в різних закладах дошкільної освіти, висловлювали свої враження, чи виникали труднощі під час виконання завдань практики.

Звітна практика студентів супроводжувалась презентаціями та відео.

Практика залишила гарні враження у студентів про їхню майбутню професійну діяльність.