Настановча конференція з навчальної педагогічної практики зі студентами 331 групи заочної форми навчання

26 жовтня 2023 року відбулася настановча конференція з навчальної педагогічної  практики зі студентами 331 групи заочної форми навчання факультету дошкільної та спеціальної освіти.

Керівники  практики: канд. пед. наук, доц. Трофаїла Н.Д. та канд. пед. наук, доц. Кравчук Н.П.

До відома студентів була доведена інформація про тривалість і терміни проходження  практики. Студенти ознайомилися із завданнями, визначеними програмою практики, та вимогами до оформлення звітної документації.

Для студентів також був проведений інструктаж з техніки безпеки під час проходження навчальної педагогічної практики.

Бажаємо студентам на належному рівні виконати завдання практики, отримати позитивний досвід та яскраві враження.

Нехай Вам щастить у реалізації визначених завдань!