Триває виробнича практика зі спеціалізації у студентів 502а групи заочної форми навчання освітнього ступеня «магістр» освітньо-професійної програми Дошкільна освіта. Початкова освіта.

24.04.2023 р. студенти мали змогу спостерігати та проаналізувати урок математики у 2а класі на тему «Правила порядку виконання дій у виразах», який проводила Воронянська Анастасія.

Під час пробного уроку студенти побачили як будується робота на всіх етапах уроку.

Молоденкова Наталія зазначила, що робота на уроці була досить продуктивною, діти були активними, завдячуючи гарній емоційній атмосфері на уроці та фаховій компетентності студентки-практикантки.

Студентка Шульга Наталія звернула увагу на те, що робота на уроці була побудована у формі діалогу, досить доречним було використання телевізора, на якому демонструвалися усі приклади та задачі.

П’ята Катерина відзначила, що педагог постійно тримала усіх дітей у полі зору та мотивувала їх до роботи. Наголосила, що Воронянська Анастасія досить швидко зуміла познайомитися з дітьми та налагодити з ними емоційний зв’язок.

Усі присутні отримали задоволення від переглянутого уроку та подякували за отриманий досвід.

Бажаємо усім студентам гарних результатів під час проходження практики!