Зустріч здобувачів вищої освіти освітнього ступеня «магістр» спеціальності 016 Спеціальна освіта (514 група заочної форми навчання) з керівником від бази практики

03.04.2023 року відбулася онлайн-зустріч магістрів-практикантів 514 групи заочної форми навчання спеціальності 016 Спеціальна освіта з керівником від бази практики КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» Гайсинської міської ради Вінницької області – Фурсовою Ларисою Миколаївною.

Директорка зазначила, що згідно з договором  про співпрацю № 18/19П від 01 вересня 2019 року, який укладено між КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» Гайсинської міської ради та Уманським державним педагогічним університетом імені Павла Тичини для магістрів-практикантів створені належні організаційні умови проведення педагогічної виробничої практики на базі КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» Гайсинської міської ради.

Лариса Миколаївна ознайомила магістрів-практикантів з: основними нормативно-правовими документами, що регулюють діяльність Інклюзивно-ресурсного центру під час військового стану в Україні; основними завданнями Інклюзивно-ресурсного центру; діловою документацією центру; кадровим забезпеченням інклюзивно-ресурсного центру.

Керівник представила матеріально-технічну базу закладу освіти.

Дякуємо Фурсовій Ларисі Миколаївні за цінну  інформативну зустріч, за створені належні організаційні умови для проходження педагогічної виробничої практики здобувачам вищої освіти.

Модератор зустрічі – Ірина Малишевська доктор педагогічних наук, професор, керівник практики від кафедри спеціальної та інклюзивної освіти.