Настановча конференція з виробничої педагогічної практики

У системі професійної підготовки майбутніх фахівців дошкільної освіти важлива роль відводиться педагогічній практиці. Вона виступає органічною складовою єдиного освітнього процесу, психолого-педагогічної і методичної підготовки майбутнього вихователя, пов’язуючи теоретичне навчання студента у закладі вищої освіти з його майбутньою самостійною професійною діяльністю в закладах дошкільної освіти.

11.11.2022 року відбулася настановча конференція з виробничої педагогічної практики для студентів, які навчаються за спеціальністю: 012 Дошкільна освіта (431, 432, 433 групи денної форми навчання).

Керівники практики: канд. пед. наук, доцент Авраменко Оксана Олександрівна та канд. пед. наук, доцент Бегас Людмила Дмитрівна.

Під час конференції було ознайомлено здобувачів освіти з:

– метою i змістом практики, завданнями та формами звітності;

– зразками та вимогами щодо оформлення звітної документації;

– новинками науково-методичної літератури з організації навчально-виховного процесу в ЗДО.

Студенти мали можливість поставити запитання щодо особливостей виконання певних завдань на які отримали вичерпні відповіді від керівників практики.