ЗВІТНА ОНЛАЙН-КОНФЕРЕНЦІЯ З НАВЧАЛЬНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ ДЛЯ СТУДЕНТІВ ІІ КУРСУ (211, 212, 213 груп) ДЕННОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 012 ДОШКІЛЬНА ОСВІТА ОС БАКАЛАВР

Педагогічна практика студентів є невід’ємною складовою і оптимальною формою підготовки майбутніх фахівців дошкільної освіти.

10  травня 2022 року відбулася звітна конференція з навчальної педагогічної практики для студентів ІІ курсу (211, 212, 213 груп) денної форми навчання спеціальності 012 Дошкільна освіта ОС Бакалавр.

На зустрічі були присутні керівники практики: к. пед. наук, доц. Авраменко О. О.; к. пед. наук, доц. Мельникова О. М.; к. пед. наук, доц. Трофаїла Н. Д.

Під час конференції студенти звітували щодо виконання завдань практики, ділилися досвідом складання конспектів залікових занять та розваг для дітей дошкільного віку, демонстрували необхідні наочні матеріали для організації та проведення заняття, атрибути для проведення ігрової діяльності, проводили самоаналіз власної роботи.

Належна практична підготовка майбутніх фахівців дошкільної освіти під керівництвом досвідчених науково-педагогічних працівників факультету є основою для подальшої практичної діяльності здобувачів вищої освіти.