СТУДЕНТСЬКІ РОКИ – ЧИ НЕ НАЙКРАЩІ В ЖИТТІ

Веселі і бурхливі!

Вони найкращі у житті –

Безхмарні і щасливі!

Навчання у закладі вищої освіти – це дуже цікавий процес, який забирає велику частину часу та уваги. Крім того, навчання формує подальший життєвий шлях, професійну діяльність та впливає на якість самого життя в перспективі. Тому дуже важливо вчитися саме там, де комфортно і де можна здобути потрібну професійну підготовку.

Цього року факультет дошкільної та спеціальної освіти поповнила нова кагорта талановитих, веселих, творчих студентів, які обрали для навчання саме наш університет.

Атмосфера нашого факультету надзвичайно тепла та затишна. Кожен день у студента – це нова історія, яка залишає вагомий слід у житті і надовго закарбовується в пам’яті. Висока якість навчання, цікава аудиторна і позааудиторна робота (лекції, бесіди, тренінги), екскурсії університетом та містом, виховні години з куратором, свята.

Попереду у кожного студента захоплююча мандрівна у професійні знання та подолання нових горизонтів