ЖИТИ В ЗЛАГОДІ З ДОВКІЛЛЯМ ТА ІЗ САМИМ СОБОЮ

Кожне цивілізоване суспільство дбає про своїх нащадків. Відтак, безпека дитини та її здоров’я  в нашій країні є одним  з найважливіших завдань держави, освітянських  установ та самих батьків, адже безпечне середовище дитини – це важлива умова повноцінного та всебічного розвитку особистості.

Викладачем кафедри психології та педагогіки розвитку дитини Карнаух Л. П. на факультеті дошкільної та спеціальної освіти було проведено бесіду для студентів на тему «Виховання безпечної поведінки дітей в соціальному середовищі».

В контексті проведеної бесіди були проведені вікторина «Щоб у радості зростати, лиха слід не допускати», тренінг «У небезпечних місцях», що закріпили знання студентів щодо проблеми виховання безпечної поведінки дошкільників у соціумі.