Перейти до вмісту
Сьогодні свій День Народження святкує кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри спеціальної освіти Бабій Інна Володимирівна!
![](https://fdo.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2017/10/11-403x600.jpg)
Шановна Інно Володимирівно! Весь колектив факультету дошкільної та спеціальної освіти щиро вітає Вас з Днем Народження! Бажаємо Вам добробуту та здійснення усіх мрій! Нехай у Вашому житті завжди буде щастя, хороший настрій, а на вашій дорозі зустрічатимуться тільки хороші люди! Зі святом Вас!
![](https://fdo.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2017/10/picture-600x375.jpg)