3rd INTERNATIONAL CONFERENCE ON HISTORY, THEORY AND METHODOLOGY OF LEARNING

17 травня 2022 року доцент кафедри Ольга Мельникова взяла участь у 3-й міжнародній конференції з історії, теорії та методики навчання (3rd International Conference on History, Theory and Methodology of Learning) за участі закладів вищої освіти України, Національної академії педагогічних наук України на платформі Zoom. Організатором конференції виступив Криворізький державний педагогічний університет.

Ольга Мельникова разом із співдоповідачами д.пед.наук, професоркою Тетяною Кочубей та к.пед. наук, доценткою Ольгою Свиридюк презентували науковий доробок на тему: «Preventive pedagogical work on negative manifestations of preschool children’s behaviour».

До учасників заходу також долучилися науковці факультетів соціальної та психологічної освіти, іноземних мов Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю у контексті педагогічних досліджень!