28 ЧЕРВНЯ – ДЕНЬ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ

Щороку 28 червня в Україні відзначається державне свято – День Конституції України. У цей день в 1996 році Верховна Рада України прийняла нову Конституцію України – першу Конституцію незалежної української держави. До свята традиційно приурочено безліч урочистих і просвітницьких заходів.

Ухвалення Конституції закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність. Конституція України має найвищу юридичну силу. Закони та інші нормативно-правові акти приймаються на основі Конституції України і повинні відповідати їй.

Ухвалення Конституції стало найважливішим кроком у забезпеченні прав людини і громадянина, сприяло подальшому підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені. Конституція 1996 року, з деякими змінами і доповненнями, діє в країні й в даний час.

Цей день є визначним та визначальним для нашої держави, адже Конституцією було закріплено наші демократичні цінності та ідеали рівності. Наш основний закон є нашим дороговказом на шляху розвитку нашої країни і нашого суспільства.

Ми бажаємо всім нам поваги до інститутів нашої державності, гордості за нашу історію і гідності завжди слідувати принципам рівності та верховенства права. Зі святом!

З повагою адміністрація факультету!